1. Ana Sayfa
  2. Blog

Türkiyede Tavsiye Edilen En Güzel Ucuz Tatil Yerleri


Türkiye’de tatilci aileler tarafından tavsiye edilen en güzel tatil oteli olan yerleri mi arıyorsunuz? Alanya’da ucuz aile tatili oteli arıyorsanız,  Ailece İslami oteller de muhafazakar bir tatil de düşünüyor olmalısınız. Denize yakın olması lazım. Sahile çok uzak olmayan ucuz bir otel olduğu gibi, açık büfe her şey dahil yemeklide olmalı. Ailenize uygun ve güzel bir aile oteli fiyatlarının da ekonomik ve bütce dostu olmasını tercih edersiniz. İşte, o aradığınız alkolsüz muhafazakar aile otelinin bütün özelliklerini Alanya’da bir tek Nehir Aile Otelinde bulabileceğinizi biliyor musunuz? İslami otellere göre kıyaslanırsa onlardan çok daha ucuz otel fiyatlarına sahip olduğunu göreceksiniz. Alanya’nın en ucuz İslami suit apart tatil otelinin detaylı bilgilerini yazmaya ve diğer otellerle kıyaslamaya çalıştım. Okursanız sevinirim.

Türkiye’de En Ucuz İslami Aileye Uygun Tatil Oteli

Neden en ucuz gibi ağır ve etkileyici bir kelimeyi kullandım derseniz? Zira biz kendimizi Alanya’da bulunan ucuz pansiyon türü otellerle bir kategoride görmüyoruz. Kıyaslama yapılacaksa, bizi tesettür otellerle kıyaslayabilirsiniz. Yani, tesettür otellerle aramızda, bulunduğumuz konum ve verdiğimiz hizmetler anlamıyla işletmecilik mantığı olarak çok bir fark olmadığını anlatmak istiyorum. Alanya’nın en kaliteli alkolsüz suit aile apartı olan otelimiz su kaydıraklı havuzu olan her şey dahil yemek veren ucuz bir aile tatil otelidir. Bundan dolayı da bizde tatil yapmış misafirlerimiz tarafından çok tavsiye edilmekteyiz. Memnuniyetlerini ve tavsiye edilir olmamızı direk bizlere söyledikleri gibi, google de işletme sayfası olarak bilinen haritaların yorumlar sayfamızda da net olarak görebilirsiniz. Diğer otellerle kıyaslandığı zaman, Türkiyede tatil oteli hizmeti veren oteller arasaında aldığımız olumlu yorumlar ve puanlar da tavsiye edilir bir tatil yeri olduğumuz göstermektedir. Hatta bazen sosyal medya üzerinden, aileye uygun tatil yeri seçimi yapan misafirlerimizin sorduğu sorulara bizde daha önceden tatil yapmış değerli misafirlerimiz olumlu yorumları ile bizleri desteklemektedirler.

Tabi ki ucuzluk kavramını biraz açıklama istiyor. Tatil dediğinizde İslami oteller le kıyaslayarak  bakıyorsanız ona göre değerlendirme yapmalısın. Onlarla kıyaslarsak, aramızda fiyatlar bakımından uçurum olduğunu göreceksin. Aslında alacağınız hizmet ve yiyeceğiniz yemek ve kahvaltı aşağı yukarı aynıdır. Çünkü onlarla birlikte aynı üreticilerin ürettiği ürünleri yerlerden alır ve kullanırız. Sistem aynı şekilde işler.  İslami otellerin neredeyse tamamı Alanya merkezine uzak bir mesafededir. Neyse konuyu dağıtmayalım. Onları daha sonra başka bir yazımda anlatayım

Alanya Merkezde Ucuz Aile Apart Otel rezervasyonu İçin

Nihayet tatil için Alanya’ya karar verdiniz ise artık sıra geldi oteller arasından hangisinde kalacağınızı tercih etmeye. Her konuda olduğu gibi bu konuda da yardımımıza Google.com yetişecektir. Nasıl bir otel düşünüyorsanız öyle yazarsanız karşınıza onlarca seçenek çıkacaktır. O ucuz veya aile oteli ya da pansiyon  oteline karar verdiyseniz orada iletişim numarası ve site adresini bulup arayıp yer durumunu ve güncel fiyatları öğrenin. Bu fiyat meselesi çok önemli. Bizlerde insanız, bazen internet sitemizde güncel değişen fiyatları koymayı unutuyoruz. Alanya sahile yakın alkolsüz aile apart otel fiyatları birbirinden çok farklı çeşitliliktedir. Çünkü fiyatları belirleyen en önemli unsur otelin kalitesi ve verdiği kaliteli hizmetlerdir. Aynı zamanda siz aradığınız zamandaki otelin doluluk oranıdır. Örneğin; aradığınız günlerde otel çok dolu görünmüyorsa, fiyatı biraz ucuz tutarlar. Yok, o günlerde doluluk oranı fazlaysa otel fiyatları da yüksek olarak size söylenecektir.

Ve en önemli şey ise evinizden tatil hayali kurarak geldiğiniz yüzlerce km uzaktaki tatil yerinde hayal kırıklığına uğramamak için, mutlaka ama mutlaka yerinizi ayırtıp, rezervasyonunuzu yapın. Bu otel rezervasyonu için sizin yer ayırttığınıza ve otelcinin de yer ayırdığına dair bir belge olsun. Otelci de haklıdır. Tanımadığı birisi bir telefon açmış yer ayırtmış. Kesin gelir mi, gelmez mi kimse bilemez. Sizde haklısınız, tanımadığınız bilmediğiniz ve sadece telefonda sesini duyduğunuz birine güvenip çoluk çocuk yola çıkmışsınız. Alanya’ya gelip de mağdur olmamak için ve her iki tarafın da içinin rahat işinin garanti olması için böyle bir belge şarttır.

Ucuz Muhafazakar Otel Arayanlar Ne Bekler

Temiz bir otel olmasını istersiniz değil mi? Ne de olsa en değerli varlıklarınız olan eş ve çocuklarınızı paraya kıyıp tatile Alanya’ya getirmişsiniz. Aile oteli arayanlar her şey dahil açık büfe ev yapımı yemekli apart otel olarak genellikle bizim aile apartımızı tercih ederler. Neden dolayı derseniz? Şehir merkezine yakın bir otel olan tesisimiz, sahile de çok yakındır.  Alanya’da denize yakın olmasının yanında otogara da yakındır. Alanya’da bir ucuz apart otel olsun ama nerede olursa olsun fark etmez diyenler için, belki daha uygun konaklama oteli seçenekleri var tabi ki.

Aile ortamı ve kaliteli bir tatil konaklaması isteyenlere; hem ucuz otel pansiyon hem de ucuz aile oteli olarak hizmet vermektedir. Alanya’da ailece tatil yapmaya en uygun aile oteli olan otelimiz,  Alanya  merkezinde su kaydırağı olan bir oteldir. Kaliteli ve ucuz bir tatil için, denize yakın ucuz tatil seçeneğidir. Yemekli ve olursa her şey dahil yemekli otel olsun diye tatil arayanlar için en uygun fiyatlı apartman daireli oteldir.

Alanya merkezde sahile yakın konumda çocuklarla rahat edeceğiniz çok oteller var. Ama sizin aradığınız nedir. İslami ucuz apart oteller olarak size lanse edilen o tesislerde size sundukları hizmet ve olanaklar nelerdir. Alanya’da ucuz apart otel, Alanya otel fiyatları diye bakılırsa, elbette ki çok daha ucuz olduğu yönünde su götürmeyen pansiyon kalitesinde ucuz apart oteller bulursunuz. Ucuz oteller, fiyatları bakımında çok cazip seçenek gibi olsa da hizmet kalitesi anlamında, aile ile gelen tatilcileri biraz sıkıntıya sokar.

Lütfen Sayfamızı Ziyaret Edin.

Ucuz otel seçenekleri arasında, Alanya merkezinde her şey dahil oteller veya İslami apart oteller arıyorsanız. Size tavsiyem, lütfen, alkolsüz ama 5 yıldızlı tesettür otellerini bir inceleyin derim. Google.com dan tesettür otel yorumlarını bir arayın. Karşınıza inanamayacağınız şikayetler çıkacak. 5 yıldızlı otellerde bu da olur mu diyeceğiniz nice şeylerle karşılaşacaksınız. Merkezde ucuz apart oteller den, 5 yıldıza kadar birçok Alanya seçeneği arasında tercih yapmak size kalmış.

Kaliteli tatil tabi ki sizin de hakkınız. Bu düşünceniz için en doğru karar verecek olan yine sensin kardeşim. En uygun aile otelleri bakarken, Alanya şehir merkezindeki aile pansiyon otelleri de bir gözden geçir derim sana. İlk bakılanlar arasında olacağından, senin aradığın otel seçeneği, tam bir aile oteli olan Alanya nehir apart otel olmaktadır sanırım.