1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


 

2023 Yaz Kampanyası
Alkolsüz Aile Oteli
Alkolsüz Aile Oteli
6 Taksit Bütün Aile 5990 TL

 

 

Alkolsüz ucuz aile oteli veya ucuz aile tatil oteli terimleri ile google de Türk aileler tarafından muhafazakar tatil oteli kampanyalarının arandığı bir gerçektir. Bu kampanyalar nasıl ve nerede bir tatil yapılacağı kararı verilmesindeki en büyük etkenlerden biri olup, muhafazakar ailelerin tatil yapmak için en ucuz tatil yeri aramalarındaki amacından dolayı gelmektedir.

Ailenizin yaşam tarzına uymayan yabancı misafirlerle dolu acente müşterili bir otelde, ebeveynlerle çocukların bir arada kaldığı küçük bir odada kalmak istemeyeceğinizi ön görüyorum. Ortamında içki olmayan bir aile butik oteli arayışında olan tatile niyetlenmiş bir muhafazakar aile olduğunuzu düşünüyorum. Nehir Suit Otel gibi, aile ortamı ve açık büfe her şey dâhil yemek sistemi veren alkolsüz bir butik tatil otelinde tatil yapmak istersiniz. Bu tür oteller inanç ve anlayışınıza yakın oldukları için, aileler tarafından çok daha yerinde bir karar olarak değerlendirilmektedir. Çünkü bizim aile yapımız kalabalıktır. Sadece tatil yaptık densin diye, küçücük bir otel odasının içerisinde, anne baba ve çocuklarla balık istifi gibi sıkışmak fikrini benimsemeyiz. Bundan dolayı, kalabalık aileler çocuklarından ayrı yatak odaları olan aile odalı suit daireleri olan alanya apart otelleri tercih etmektedirler.

Alanya Apart Otelleri ve Butik Tatil Suit Otellerinde Neden Tatil Yapmalısınız?

Aile mahremiyetini korumak için, birbirinden bağımsız 2 ayrı oda kiralayarak ve çocuklarımızdan uzak kalmaya yatkın bir aile anlayışımız yoktur. Neredeyse kaybolmak üzere olan aile değerlerini korumaya çalışıyoruz. Alanya’da kapalı aileye uygun her şey dahil yemekli tatil imkanı veren, aileye uygun şekilde konaklama ve tatil hizmeti veren Nehir Apart Otel gibi, içkisiz oteller grubunda olan islami tatil otelleri arayışının altında yatan gerçek düşünce budur. Bütün aile bir arada olarak aynen evimizdeki gibi yatak ve yemek sisteminde, o kavramlara daha iyi sahip çıkmak ve gerçek bir mutaassıp otelde islami tatil şeklinde yapılması isteğidir. Alanya tatil otel fiyatlarının da en uygun islami oteller de dahil olamak ücere çok düşük bütçeli ailelere hitap etmesi de ayrı bir gerçektir.

Alkolsüz Otel Tatili Ararken, En Uygun Tatil Fırsatları Veren Oteller.

Neden Ailece Tatile Çıkarız ki?

Günümüzde hayat şartları, daha önceki zamanlara göre çok fazla zorlaştı. Çocuklar için gelecek kaygısı ve daha iyi bir okulda okusunlar amacıyla; dersler, ödevler ve ek derslerle gece geç saatlere kadar ders çalışmak mecburi gibi oldu. Daha önceki yıllarda bu kadar yoğun ders sistemi yoktu. Şimdi ise çocuklar canla başla, gece gündüz demeden çalışarak, daha iyi yerlere gelmek için çaba sarf ediyorlar. Hafta sonları bile başını dersten kaldıramayan çocuklarımız neredeyse tatil kavramını unuttular.

Anne babalarda yaklaşık olarak aynı durumdalar. Sosyal medyanın yaygınlaşması ve elektronik cihazlarla iletişimin artması sonucunda, aileler için bir arada görüşme fırsatları iyice azaldı. Bunun yanında şehir hayatının ve çevre kirliliği sebeplerinden biri olan gürültünün artmasıyla, insanlar kafa dinleme ihtiyacı hissediyorlar. Ailece bir arada yapılan tatil ise aile ilişkileri ve birlikte zaman geçirerek, özlemleri gidermek için çok mükemmel bir fırsat oluşturmaktadır. Aile tatili kalabalık olarak dede, nine, amca, dayı, teyze, hala veya diğer akrabalarla birlikte yapılıyorsa, çocuklarınızın ve sizlerin hafızalarında yıllarca kalacak, muhteşem bir tatil hatırası olarak kalacaktır.

Şehir Dışındaki, Ucuz Muhafazakar Dini Otel Tatili Kampanyaları

Dini hassasiyetlerden dolayı, ucuz görünen ve sadece Ucuz Dini Otel diye şehir dışındaki en ucuz tatil yerleri imkanı veren muhafazakar tatil otellerinin kampanyaları ile göz boyanarak, tatil için gitmek istenmemektedir. Ailece planlanan tatilde amaç, otelin verdiği hizmetlerin en önemli yerini oluşturan yemekler olmamalıdır. Özellikle her şey dâhil sistemdeki otellerde konaklayan tatilciler, yemekten yemeğe koşuşturmakta, ve zamanın çoğunu açık büfelerin önündeki kuyruklarda harcamaktadırlar. Aşırı sayıda servis edilen açık büfe yemekler hem israfa hem de obeziteye sebep olmaktadır.

Devasa büyüklükte olan muhafazakar tesettürlü tatil otellerinde; havuzları, su kaydırakları, animasyon alanları, restaurantlar gibi çok sayıda kullanım alanlarına ihtiyaç duydukları için, neredeyse tamamı şehir merkezlerinden uzakta olan yerlere yapılmışlardır. Otellere ulaşım konusunda kendi özel araçları ile tatile gelen aileler için mesele olmasa da, arabasız gelenler için çok büyük sorun teşkil etmektedir. Dediğim gibi, ailece tatil yapmak, sadece denize veya havuza girmek ve yemek saatlerinde açık büfelere koşturmak olmamalıdır.

Tatil yaptığınız bölgeyi gezmek, tarihi ve önemli eserleri ziyaret etmek, doğal güzellikler arasında bulunmak, yöreye ait lezzetli yemekleri tatmalısınız. Yörenin kullandığı lehçe ve dili duymalı, kıyafet çeşitliliği hakkında bilgi sahibi olmalı, bölge insanının tarihi geçmişinden bugüne kullandığı eşyaları ve tercih nedenleri de, diğer sebepler arasında olmalıdır. Böylece çocuklarınıza kaynağından muazzam bir bilgi hazinesi oluşturabilirsiniz. Bu gibi şehir dışı oteller tarafından satılan ürünleri alırken, yakınlarında başka market seçenekleri olmadığı için, ihtiyaç duyduğunuz  ürünü çok daha pahalı fiyatlara satın almak zorunda kalırsınız.

Oteller neden tatil kampanyaları yaparlar derseniz? Kampanya demek indirim demektir. Peki neden kampanya adı altında indirim yapılır. Bunun pek çok sebebi vardır. Öncelikle, bu yapılan otel kampanyasının ne zaman ve kim tarafından yapıldığına bağlı olarak değişir. Zincir marketlerde de gördüğünüz gibi, eğer ürünün son kullanma tarihi yaklaşmışsa ve ellerinde o süre içerisinde satamayacaklarından fazla ürün kalmışsa kampanya adı altında piyasaya sürerler ki, çöpe gitmesin de ucuz da olsa ellerine para geçsin isterler. Oteller de aynı mantıkta hareket ederler. Sezon yaklaşırken veya sezon içerisinde, muhafazakar veya diğer tatil otellerinde kampanya yapılıyorsa bilinmeli ki, odaları yeterinde doluluğa ulaşacak şekilde satılmamıştır. Sezon öncesiyse eğer bu tatil oteli kampanyalarının sebebi de o işletmenin sıcak ve nakit paraya ihtiyacı var demektir. Yoksa kim ve neden kazanacağı paradan daha azına razı olarak sizin için tatil imkanı versin ki?

İçkisiz Tatil Yerlerinde Kampanyalı Otel Tatili

Ama bizim tesisimize gelirseniz, zaten şehir merkezinde bir otel olduğumuzdan, bir yerlere giderken araç kullanma ihtiyacı duymazsınız. Yemek sonrası ailece şöyle bir yürüyüş yapalım derseniz, mükemmel manzarası ile uzun Kleopatra plajı sizi bekliyor olacaktır. Yürüyüş yolunu kullanarak, Damlataş Mağarasına doğru yürürseniz on dakikanızı almayacaktır. Orada göreceğiniz teleferikle, Alanya Kalesine ailece çıkıp, dedelerimizin emanet bıraktığı tarihin kokusunu alsanız dünyaya değecektir. Göreceğiniz Alanya manzarası ise, paha biçilmez güzellikte olacaktır. Alanya manzaralı teleferik sefası sonrası, otelimize dönmeniz on dakikalık bir süre yürüyüştür. Ailece tatil neden yapılır ki? Kaldığınız yer aile oteli olmayacaksa, alkolsüz otel tatili imkânı vermeyecekse, neden illa da bir otel diyesiniz. Bunu için, en doğru kararı alkolsüz ucuz aile apart oteli tutarak siz vereceksiniz. Elbette bunları da ayırmak lazım. Ucuz apart otel tutmak ayrı bir şeydir. Bu türlü ucuz otellerde, yemeği bırakın, çoğunda kahvaltı bile olmamaktadır.

Kampanyalı Tatil Fırsatları Veren Otelleri Sosyal Medyada Tatip Edin.

Apart otelimize ait resimleri instagram.com, odalara ait videolarımızı youtube.com sayfamızdan, günlük yemek ve faaliyet videolarımızı facebook sayfalarımızdan izleyebilirsiniz.

Kendi internet sitemizden de; Alanya’ya ve otelimize nasıl gideceğinizi merak ediyorsanız, Nasıl Gidilir Videomuzu, Akşam Yemeğimiz ve Sabah Kahvaltımız için de bu yazıların üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz, otelimizde daha önceki zamanlarda kalmış, memnun olmuş, beğendiği ve parasının karşılığını aldığını düşünerek web sitemize Yorum yazan, değerli misafirlerimizin yorumlarını (BURAYI TIKLAYARAK) bir okuyun diye tavsiye ederim.

Şehir Merkezindeki Alkolsüz Aile Tatili İçin En İyi Seçenekler.

Türk aileler, tatil için alkolsüz ucuz aile oteli arıyorlar. Çok yıldızlı ama az kaliteli, çok müşteri kapasiteli içkisiz büyük otellere gitmek istemezler. Çünkü Google deki otel şikâyetleri veya otel yorumları sayfalarını incelerseniz; en büyük şikâyetleri olarak, otellerdeki ilgisizliği anlatmaktadırlar. Bunun yanında yabancı turistlerin su gibi limitsiz tüketerek oluşturduğu alkollü ortamın, çocuklar üzerindeki olumsuz etkileridir. Türk aileleri tarafından asla tasvip edilmeyen, rahatsız edici davranışlar ve görüntülerin de olduğu ayrıca belirtilmektedir.

Alanya Merkezde Sahile Yakın Alkolsüz Nehir Suit Aile Oteli Yorumları

Genellikle şikâyetler; gittikleri otellerin reklamlarda gösterdiği vaatlere uyulmadığı ve çoğunda ise, o faaliyetlerin kullanılmadı ile ilgili sözlerdir. Büyük ve içkili otellerde tatillerini zehir ettiklerini yazanların sayısı ise epeyce çoktur. Kandırılmış oldukları ve kötü yemeklerden dolayı, sağlıklarıyla oynandıklarıyla ilgili iddialar ise sayfaları doldurmaktadır. Daha nice şikâyetler sıralanabilir. Lütfen, internet ortamında oteller hakkında her türlü bilgiyi, şikâyeti ve yorumu öğrenmeden tatil oteli kararı vererek, bu otel kurbanları listesine girmeyin. Alkolsüz aile tatili için, en uygun olan yer olarak, Nehir Apart Otelden daha iyisi ve daha rahatı eviniz olduğunu düşünüyoruz. Çünkü hâyâl satmıyoruz. Yapamayacağımızı vâât etmiyoruz.

Aile Oteli ve Alkolsüz Otel Tatili İçin Neler Yapılabilir?

Bildiğiniz gibi, internet dünyasında onlarca sayıda online hizmet veren tatil siteleri var. Halalbooking.com gibi bir siteye bakarsanız, tamamı alkolsüz olan otelleri pazarladığını görürsünüz. Ülkemizin en iyilerinden biri olan ETStur.com sitesine bakarsanız, binlerce otel seçeneğiniz olacaktır. Yok, daha geniş ve dünya ölçekli bir acente olsun derseniz, hem yorumlarıyla, alkollü otel veya alkolsüz oteller seçenekleri verecek olan, Tripadvisor.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneririm. Alanya apart oteller olarak da sayıca çok fazla seçeneğe sahip bir şehirdir. Uygun fiyatlı tatil düşünenler için alanya apart oteller de bir başka tercih yerleri olabilir.

Alanya’ya ucuz bir apart otelde ailece tatil yapmak amacıyla gelirken asıl niyetiniz ailenize güzel bir tatil vermekti. Bunu sakın unutmayın. Otel seçiminizi, bu doğrultuda yapmaya özen gösterin.