“Şunu belirtmeliyim ki fiyatın uygun olması ve yorumlarda herkesin övgüyle bahsetmesinden dolayı endişeliydik. Sanki bütün yorumları otel kendisi yazmış olabilir diye düşündük. Ama daha ilk karşılamada bütün personelin sıcak ve nazik davranışı içimizi rahatlattı. Odamıza, apart daireye gittiğimizde ise endişelerimizin yerini artık bu tesisi keşke daha önce deneseydik  pişmanlığı aldı. Yorumlara yaptığım yorumlar için bir özür borçluyum. Odalar oldukça geniş, mutfak temiz ve düzenliydi. Odada ki eşyaların yeni olması odada ki konforu arttırdığı gibi dinlendirici. Ayrıca Restaurant temiz ve şık. Özellikle açık büfede ne alacağınızı şaşırıyorsunuz. Neredeyse yok. YOK. Kendinizi mükellef bir ziyafet sofrasında buluyorsunuz.
Tesis merkezi bir yerde. Yürüyerek 2 dk da denizde siniz. Hemen yakınında market her şeyi bulabilirsiniz.
Artık Alanya’da ki adresimiz belli. Tekrar görüşeceğiz Nehir apart. Her şey için teşekkürler.”

SERHAN

“Çok güzel bir apart Otel. Apart denemez. 5 yıldızlı otel gibi hizmeti var.  Biz 5 yıldızlı … otelden çıkıp buraya geldik oradan. …Resort otelden hiç memnun kalmadık sadece adı …Resort 5 yıldız. Aksama kadar durup işlemleri yapıp hemen çıktık oradan. Kokudan pislikten durulmuyor. Nehir Otel bin basar o otele. Sonra Nehir Apart Oteli bulduk. Allah yüzümüze baktı çok şükür. Çok kaliteli hizmeti var. Çok iyi bir yer. Sonra yöneticileri çok kaliteli hoş sohbet güler yüzlü insanlar. Personel küçük büyük bayan erkek çok saygılı ve hoş sohbet. Yemekleri kahvaltısı çeşit çeşit. Hem uygun hem kaliteli. Artık favori apart otelimiz Nehir apart Otel. Odaları geniş ferah. Biz çok beğendik. İki aile gittik, çok hoşumuza gitti. artık gitmeye devam herkese tavsiye ediyorum. Apart otelse nehir apart otele gidin”

Nermin E

“Harika bir tatil geçirmek istiyorsanız NEHİR APARTTAN şaşmayın.
Kendi evinizin rahatlığını bulacağınız ender yerlerden biridir. Beş yıldızlı Oteller solda sıfır kalır. Her gün oda temizliği, odalarda konfor ve kullanışlılık süper. Yabancı turist yok. Alkol yok. Kültürümüze aykırı hiçbir görüntü yok. Çocukların olumsuz etkileneceği hiç bir şey yok. Havuz tertemiz. Çocuklar sudan çıkmaz oldu. Denize gitmek istemez oldular. Su kaydırağı gün boyu açık. Yemeklere gelince: tamamen Türk mutfağından. Ev yemeklerini aratmayacak mükemmellikte gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz yemekler. Kahvaltıda en az 35 çeşit bulunuyor. Öğle basit aparatif veriyoruz diyorlar ama en az 7-8 çeşit ve doyurucu yiyecekler veriyorlar. Gün boyunca soğuk içecekler ve çay içebiliyorsunuz.
Apart, ihtiyaç duyulan yerlere yakın. En önemlisi ailece tatil yapmak için mükemmel bir yer. Büyük islami otellerde tatil yapayım derseniz eşinizi bile göremiyorsunuz. Ancak akşam görebiliyorsunuz. Burada öyle bir sıkıntı yok. İstediğin saatte eşinle ve çocuklarınla havuza girebiliyorsunuz.
Ailece Tatil yapmak isteyenlere böyle imkanlar sunan, güleryüzleriyle gönlümüzü kazanan Murat Beye ve Gül Hanıma; enfes yemekleri ve samimi muhabbetiyle tanıdığımız Nihat Beye, işlerini severek ve güleryüzlü olarak yapan Tahsin,Kubilay,Mehmet kardeşlerimize ve isimlerini yazamadığım tüm personele sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu yıl 10 gün kaldık. İnşallah bir daha ki seferde daha fazla kalacağız.”

Mürsel & Firdevs