Makale

Alanya da Aile Tatili, Ucuz Apart Oteller, Ucuz Oteller, alkolsüz otel

Alanyada bir otele bir kucak dolusu para neden verilir ? Sadece alkolsüz otel diye mi? Yani içerisinde alkol satmıyor diye bu kadar para vermeye ne gerek var diyenleri biliyorum. Ama bilinmeli ki maksat alkol satmak değil. Kendi dini vecibelerimize ve aile hayatımıza uygun bir ortamda, eşimizi ve çocuklarımızı istenmeyen görüntülerden uzak tutmak, geleneklerimize sahip çıkmak olmalı.  Alanya da Aile Tatili düşünüyorsanız, öncelikle Ucuz Apart Oteller ve Ucuz Oteller aranır.

Alanya tatili için ben olsam neler arardım ;

1 –  Otelimin Alanya şehir merkezinde olmasını isterdim. Böylece çoluk çocuk yemekten sonra ailece sahilde rahatça yürüyüş yapıp otelimize geri dönelim,
2 – Alanya otogarına yakın olsun ki , arabasız gelince uzun otobüs veya uçak yolculuğundan sonra hemen otelime geçip dinleneyim, denize yani sahile yakın olsun ki, mayomuzu ve haşemamızı giyip yürüyerek iki dakikada denize gidip, geri otelimize gelelim,
3 – Otel, İslami kurallara uygun, muhafazakar ailelerin kaldığı bir yer olsun ki, otelde konaklayan misafirleri sanki hep tanıdığımız bildiğimiz insanlar olsun, tesettürlü eşlerimiz ortamda yabancı nesne gibi kalmasın,
4 – Otelde kesinlikle Alkol satışı ve servisi olmasın, alkolsüz otel olsun ki daha otele girerken sanki meyhaneye girmişiz gibi yüzümüze Alkol ve anason kokusu vurmasın, çocuklarımıza kötü örnek oluşturacak absürt görüntülere meydan verip te küçücük yavrularımıza nasıl cevap yetiştiririm derdine düşmeyelim,
5 – Örf ve adetlerimize uymadığı için hiçbir acente müşterisi yabancılar olmasın ki, dini ve milli sebeplerden dolayı bize uymayan insanlarla aynı ortamda farklı kültür karmaşasından dolayı aykırı görüntüler oluşmasın,
6 – Müşterinin hepsi Türk ve aile olsun ki, dilini anlayayım, yabancılık çekmeyeyim, Sadece Türküz diye bize garip garip bakılmasın, otel eğlencelerini yabancı dilde yapıp bizim çocuklarımız üvey evlat muamelesi görmesinler,
7 – Serinleyip eğlenmek için havuzu ve su kaydırağı olsun, saat kısıtlaması olmasın, tam denizden gelip havuza gireceğimiz sırada akşam yemeği saati veya temizlik var bahanesiyle kapatılmasın,
8 – Havuz restorana yakın olmasın ki, ailece  yemek  yiyenlere seyirlik olmayalım, bir  tarafta havuzda yüzenler varken bir tarafta yemek kapma yarışını yaşayanları seyretmeyelim,
9 – Aile mahremiyeti için bizim odamızla, çocukların odası ayrı olsun, ama gözümün önünde de olsunlar, onlar nerede, ne yapıyorlar diye düşünmeyeyim.
10– Bizi obeziteye götürmeyen ev yapımı Türk usulü yemekler olsun, adını bile telaffuz edemediğimiz ve hiç duymadığımız değerlendirme yemekler yerine bildiğimiz et sote, kuru fasulye, yahni, bulgur pilavı olsun,   ama yemek kuyruğunda vakit geçmesin, bunun için de fazla kalabalık, oda sayısı çok devasa oteller grubu olmasın, yemek büfesinin önünden binlerce kişi geçip te nefesle bile ortamı …….
Neyse isteyecek şeyler çok. Ama bunların hepsini bulunduran Alanya da Aile Tatili İçin Ucuz Apart Oteller ve Ucuz Oteller grubunda tek bir apart otel var.  Tabi ki Alanya da Nehir Apart Otel var.

Alanyada ucuz otel ramazan ve kurban bayramında olmak üzere her şey dahil Alanya nehir apart otel ile ucuz ve temiz olur. Alanya şehir merkezine yakın otelde kalmak isterseniz Alanya nehir apart otel alanyada ucuz otel olarak her şey dahil denize yakın otel özelliğiyle hizmet vermektedir. Alanya nehir apart otel ucuz fiyatlı otel olup ramazan ve kurban tatillerinde alanyada ucuz otel düşünenlere her zaman uygun fiyatlı oteldir.
Alanyada ucuz apartlar yaz tatillerinde ailece tatil oteli bakılınca ucuz otel olarak kabul edildiğinden Alanya nehir apart otel de ucuz fiyatlı oteldir. Otogara yakın oteller içerisinde alanyada ucuz apartlar bulunmakla beraber Alanya nehir apart otel denize yakın otel olduğundan her şey dahil uygun aparttır. Açık büfe yemekli apart olduğu halde alanyada ucuz apartlar olduğunu gösteren Alanya nehir apart otel ramazan bayramında ucuz aparttır.
Alanyada denize yakın ucuz otel bakanlar için uygun oteller şehir merkezinde apartlar olacağından Alanya nehir apart otel su kaydıraklı ucuz oteldir. Her şey dahil açık büfe yemekli otel olarak Alanya nehir apart otel alanyada denize yakın ucuz otel olsun isteyenlere hem ucuz otel hem ucuz aparttır. Alanya nehir apart otel alanyada denize yakın ucuz otel açısından uygun fiyatlı olup ucuz apartlar açısından da uygun fiyatlı havuzlu aparttır.
Ucuz Alanya otelleri yaz tatili için her şey dahil sistemde en ucuz olarak Alanya nehir apart otelde açık büfe yemekli bir şekilde uygun fiyatlı olacaktır. Birçok Alanya şehir içi otelleri uygun fiyatlı otel yönüyle ucuz olmadığından ucuz Alanya otelleri bakımından Alanya nehir apart otel havuzlu ucuz apart oteldir. Uygun ve ekonomik apart denilince ucuz apart otel olan Alanya nehir apart otel otogara yakın bir aile muhafazakar oteldir.
Alanyadaki ucuz oteller genellikle şehir merkezinde oteller olmayanlar olsa da Alanya nehir apart otel şehir merkezinde her şey dahil ucuz oteldir. Sınırsız internetli otel imkanıyla da müşterilere uygun fiyatlı apart fırsatı da sunan Alanya nehir apart otel alanyadaki ucuz oteller bakımından ekonomik oteldir. Alanya nehir apart otel alanyadaki ucuz oteller düşünüldüğünde hem havuzlu otel hem aile oteli hem de ucuz otel olması onu cazip kılıyor.
Ucuz otel Alanya içerisinde her şey dahil oteller arasında fazla olmayıp ekonomik otel olarak aile otelleri düşünüldüğünde Alanya nehir apart otel ucuz otel sayılır. Denize yakın otel olarak ucuz otel mantığıyla hizmet veren Alanya nehir apart otel ucuz oteller arasında her şey dahil sistemde çalışan otogar civarında oteldir. Su kaydıraklı ucuz otel bulmak zor olsa da Alanya nehir apart otel hem denize yakın hem de su kaydıraklı ucuz oteldir.
Alanya merkezde ucuz apart otel yaz tatilinde bir de sahile yakın apart otel ise bulunması zor olsa da Alanya nehir apart otel ucuz apart otel açısından ideal ekonomik oteldir. Açık büfe yemekli ucuz apart otel anlayışıyla Alanya nehir apart otel Alanya merkezde ucuz apart otel arayanlar için ailece tatil yapılabilecek ucuz muhafazakar oteldir. Alanya nehir apart otel ucuz tatili ucuz otelde yapmayı düşünenler için her şey dahil denize yakın Alanya merkezde ucuz apart otel fırsatı sunuyor.
Alanyada ekonomik oteller daha çok denize yakın oteller olduğundan ekonomik otel olup sahile yakın otel olan en uygun otel Alanya nehir apart otel olur. Şehir merkezinde oteller bakımından ise alanyada ekonomik oteller her şey dahil oteller dışında kalanlar olsa Alanya nehir apart otel uygun fiyatlı otel olarak ucuz otel imkanını veriyor.özellikle yaz tatilinde alanyada ekonomik oteller çok da olmadığından Alanya nehir apart otel uygun otel oluyor.
Alanyada ucuz tatil otelleri içerisinde en uygun fiyatlı otel olarak muhafazakar otel konseptinde sadece Alanya nehir apart otel ucuz oteldir. Yaz tatili otelleri arasında ramazan kampanyalı otel düşünenler için Alanyada ucuz tatil otellerinden Alanya nehir apart otel açık büfe yemekleriyle hem ucuz otel hem kampanyalı otel sayılır. Denize yakın ucuz otel olan Alanya nehir apart otel otogara yakın alanyada ucuz tatil otelleri içerisinde uygun fiyatlı oteldir.
Ucuz fiyatlı Alanya otelleri her zaman bulmak mümkün olmasa da ramazan tatili içinde Alanya nehir apart otel her şey dahil otel anlayışında ucuz aile otelidir. Muhafazakar aile otelleri bakımından ucuz fiyatlı Alanya otelleri araştırılınca her şey dahil otel olarak Alanya nehir apart otel en uygun apart oteldir. Alanya nehir apart otel Alanya merkez oteller arasında ucuz fiyatlı Alanya oteller düşünüldüğünde uygun ucuz aile otelidir.