NEHİR SUİT OTEL ÖZELLİKLERİ

Alkolsüz Suit Aile Oteli

Suit Aile Otelimiz Hakkında

Kısaca Bilmek İstedikleriniz.

Otelimiz AÇIKTIR. Alanya Şehir Merkezinde, Denize 100 metre Mesafede, Yıldızlı Turistik Otellerden Üstün Konfor, Temizlik ve Hijyene Sahip Alkolsüz Muhafazakar Bir Suit Aile Otelidir. Bütün Yıl Ev Yapımı Yemekleri Olan Her Şey Dahil Sisteminde Hizmet Verilmektedir. Gün Boyunca Çay, Su, Meyve Suları gibi İçecekler Ücretsizdir. Havuz ve Aquapark Tarzında  –  Su Kaydırağı Vardır. Salgın Öncesi de Yaptığımız Gibi, Günlük Temizlik, Ortam ve Çalışanlarımızla Misafir Sağlığı İçin Özel Önem Veriyoruz.  Oda Seçeneklerimiz;  4 Kişinin Kalabileceği Standart Otel Odası ve Kalabalık Aileler İçin Yatak Odasında 4, Salonda da 4 Kişi ile Toplamda 8 Kişinin Konaklayabileceği Suit Daireler 1+1 Ev Şeklindedir. Otogara ve Sahile 100 metre Yürüyerek 2 Dakikalık Mesafededir. Kaliteli Butik Otel Tarzında Bir Suit Aile Otelidir. Manevi Değerlerinize İnancınıza Saygılı Bir Ortamda Tatil Yapmak İsterseniz Tercihinizi Nehir Otelden Tarafa Güvenerek Kullanabilirsiniz.

Neden Suit Otele Gitmelisiniz?

Otellerle Suit Otellerin Farkı Nedir?

Eğer Sayıca Kalabalık Bir Aile İseniz, Alanya’nın En Büyük ve Kaliteli Oteline Bile Gitseniz, Size Tek Bir Oda Verilecektir. Oysa Suit Oteller Arada Kapı Olan Aile Mahremiyetine Uygun, Bir Yatak Odası Ve Bir Tane Oturma Odası ile Salondan İbaret 2 Ayrı Birimden Oluşmaktadır. Hiç Bir Otel, Konfor ve Rahatlık Bakımından Suit Otel Kadar Aileye Uygun Olamaz. Belki Daha Farklı Özellikleri Olsa Bile, 2 Klima ve 2 TV ile Ailece Bir Arada ve Aynı Evin İçerisinde Aile Mahremiyetine Sahip Çıkarak, Ayrı Odalarda Konaklama İmkânı Sağlayamaz. Değerlerinize Uygun Tatil İmkanı Veren Tesis Nehir Suit Aile Oteli Olacaktır. İsterseniz, Akrabanız Olan 2 Aile İle Birlikte 1 Suit Apart Dairede Konaklayarak, Kişi Başına Düşen Avantajlı Fiyatları Yakalayabilirsiniz. Suit Apart Otelimiz ve Hizmetlerimizle İlgili Daha Önceden Otelimizde Kalmış Ve Yorum Yazmış Misafirlerimizin Yazdığı  GOOGLE YORUMLARI İÇİN  LÜTFEN BURAYI TIKLAYINIZ

Alanya’da Suit Aile Otelinde

Havuz ve Su Kaydırağı Var mıdır?

Otelimize Ait 1 Tane Su Kaydırağı (Aquapark) Ve 1 Tane Açık Yüzme Havuzu Vardır. Temizliği ve İlaçlaması Her gün Düzenli Olarak Yapılmaktadır. Sahile ve Eğlence Merkezlerine Çok Yakın Mesafede Bir Aile Otelidir. Kapalı Bayanlar İçin Haşama İle Havuza ve Sahile Gitmek Mümkündür. Havuz Temizliği ve Hijyeni Konusunda Çok Titiz Davranılmaktadır. Dilerseniz tesettür otellerin aksine ailece eşiniz ve çocuklarınızla birlikte havuz ve su kaydırağından faydalanabilirsiniz. Biliyorsunuz Tesettür otellerde erkek çocuk 6 yaşından büyükse annesinin yanında kalamayıp, bütün günü babasıyla geçirmek zorundadır. İsteyen Bayanlar İçin Günde 2 Saat Havuzu Yalnızca Bayanların Kullanımına Sunuyoruz. Etrafınızda Aileye Uygun Olmayan, Rahatsız Edici Görüntüler Asla Olmaz.

Nehir Suit Otel

Nerededir ve Yemek Var mıdır?

Alanya’nın Merkezinde Alkolsüz Bir Aile Otelidir. Sahile- Denize 100 metrelik 2 Dakikalık Yürüyüş Mesafesidir. Korona Tedbirleri Alınmış Olarak Yıl Boyunca 3 Öğün Self Servis Açık Büfe Her Şey Dahil Yemek Sistemi Vardır. Çok Seçenekli Yemeklerimizin Hepsi Helal Gıdalardan Yapılmış Ev Yapımı ve Türk Mutfağı Ürünleridir. Sabah Kahvaltısı, Öğlen ve Akşam Yemeği, Tamamen Kendi Mutfağımızın Ürünü Olup, Ev Yapımı ve Oldukça Lezzetli- Kalitelidir. Gün Boyunca Sunduğumuz  Alkolsüz İçeceklerden, 24 Saat Müddetinde Faydalanabilirsiniz. Kalabalık Türk Aileler İçin İslami Kurallara Uygun Mükemmel Tatil İmkanı Vermektedir. Gösterişli Otellerin Gerçekleri Hakkında Fikriniz Olması Ve Farkımızı anlamak için Lütfen, Google’da detaylı bir inceleme yaparak, şikayetler ve yorumları mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Büyük oteller hakkında fikrinizi değiştirecek bilgiler edineceksiniz.

Corona Sonrası Otellerde Neler Değişecek,

Kısaca Bilmek İsterseniz.

Türk ve aile misafirler tarafından rağbet edilen, Çok Kalabalık, devasa 5 yıldızlı oteller ve Tatil köyleri yerine, daha az misafir ağırlayan ve butik otel hizmeti veren yerler tercih sebebi olacak. Tatil düşünenler için ödeyeceği ücretten önce, Konaklama yapacağı tesislerde Temizlik ve Hijyen çok önemli bir olgu haline gelecek. Küçücük bir virüs sayesinde Paranın Sağlıktan daha önemli olmadığını öğrendik. Ailemiz ve sevdiklerimiz için, sağlığın ve beraberinde kalitenin ne kadar önemli olduğunu anlamış olduk. Ailemizle bir arada vakit geçirebileceğimiz yerleri tercih edeceğiz. Biz Nehir Suit Otel Ailesi olarak sizlere; Kaliteli hizmet, günlük hijyenik oda ve kullanılan malzeme temizliği, sadece aile ortamı, kişiye özel seviyesinde hizmet anlayışıyla, Kalabalık olmayan ortam için aradığınız sağlıklı aile tatilini vermeye talibiz. Otelimizde Her Yemek Öncesi Sıra İle Alınan Misafirlerimizin Günde En Az 3 Defa Ateşi Ölçülmektedir. Açık Büfeye Aile  – Aile Olarak Alınmakta, Yakınlaşmaya Müsaade Edilmemektedir.

Ucuz Oteller

Gerçekten Ucuz Otel midir?

Günümüz şartlarında ailece ortalama senede 1 kez tatil yapılabilmektedir. Bunun için de gidilecek yerlerde ucuz hatta en ucuz oteller aranmaktadır. Otellerin hem en ucuz, hem de en kaliteli hizmet vermesi mümkün müdür? Göz bebeğimiz kadar değer verdiğimiz aile bireylerimizin, ne yiyeceğine ve içeceğine önem verirler mi? Ucuza mal etmek için dünden artan yemekler değerlendirilir mi? Allah göstermesin, yıllar boyu etkili olacak bir enfeksiyonu taşımamak için, temizliğe önem verilen bir havuza mı girecekler? Odaların günlük temizliği ve ne kadar temiz yataklarda yatacakları konusunda çok dikkatli olmalıyız. Bütçe açısından biraz ucuz tatil yapalım derken, sonraki dönemlerde pişmanlık yaşamayalım. Ucuz tatil hayali kurarken kalabalık hastalığı olan gıda zehirlenmesine yakalanmayalım. Bizlerin ve ailemizin hayatları o kadar ucuz değildir.

Nehir Aile Suit Oteli

Aile Oteli midir?

Alkolsüz Suit Aile Oteli Olarak Tanınan Otelimiz, Yaz Aylarında Tamamen Türk Ailelere Yönelik Olarak Aile Oteli Konseptinde Çalışmaktadır. Canımızdan Çok Sevdiğimiz Küçük Yavrularımız ve Ailemiz İçin, Tatil Yapılan Yerdeki Ortamın da Önemli Olduğunu Biliyoruz. Yemek yerken, havuza girerken veya odanıza çıkarken bile otel ortamında rahat olmanızı istiyoruz. Bu gibi sebeplerden, İstemediğimiz Görüntülerin Oluşmaması İçin, Örf ve Adetlerimiz Açısından da Ortama Uygun Olmadığından Dolayı, Kesinlikle Yabancı Acente Müşterisi ve Yanında Eşleri Olmadan Gelen Bay Misafirler Kabul Edilmemektedir. Otelimize Gelen Misafirlerin Kendilerini Ev Ortamında Hissetmeleri, ve Rahat Olabilmeleri İçin Gayret Göstermekteyiz. Biraz önce de bahsettiğim gibi, temizlik ve aile sağlığı konusunda çok dikkat ediyoruz. Elimizden geldiğince, kendimizi sizin yerinize koyarak hizmetimizi yapıyoruz. Helal kazanma amacı güderek siz ayrılırken hakkınızı helal ettirmeye çalışıyoruz. Dairelerimizde Namaz Kılındığı İçin Kesinlikle Evcil Hayvan da Kabul Edilmemektedir.

Nehir Otel

Denize ve Sahile Yakın mıdır?

Aile Otelimiz Alanya’nın Şehir Merkezinde, Sahile ve Denize Çok Yakın Olup Yürüyerek 2 Dakikalık Mesafede 100 Metredir. Ücretsiz Halk Plajı Olan Kleopatra Plajında, Havlu ve Şemsiyenizi Götürerek Faydalanabilirsiniz. Ücretli Şezlonglar Olduğu Bölümler de Vardır. Eğlence Merkezlerine Ailece Yürüyerek Gidilecek Kadar Yakın Mesafede Bir Suit Aile Apart Otelidir. Otogara Yakınlığı da Aynı Denize Olan Yakınlık Kadardır. Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası, Teleferik, Yat Limanı Gezileri ve Tekne Turları, Yamaç Paraşütü, Dalgıç ve Denizaltı Turları Olanakları Bulunmaktadır.DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

UCUZ OTEL

Corona – Covid 19 Salgınında Otelimiz Açıktır.

Önlemlerimiz.

Evet, bu salgın döneminde otelimizi açık tutuyoruz.  Salgın dolayısıyla büyük oteller işçi çıkarıp, otelleri kapatma kararı alınca, bizler de iş yerinde çalışanlarımızla işe devam kararı aldık. Bu arkadaşlarımızın da evine ekmek götürmesi gerekiyordu. Hepsinin de bakmak zorunda oldukları insanlar vardı. Kiraları ve ödemeleri vardı. Elimizi taşın altına koyarak, sonu ne olursa olsun otelimizi kapatmamaya karar verdik. Aynı zamanda Alanya’ya her hangi bir sebeple gelen misafirlerimizin de zor durumda kalmasına izin vermemiş olacaktık. Daha önce misafirimiz olanlar bilirler, Biz temizlik ve hijyene çok önem veririz. Salgın dolayısıyla İnsan ve Toplum Sağlığı için, İlk öncelik olarak otelimizin her yerini ve bütün malzemeleri dezenfekte ettik. Müşteri çıkan odayı hemen detaylı temizlik ve dezenfekte edip, 1 gün bekletip öyle yeni müşteriye vermeye başladık.

En kaliteli yatakları olan aile oteli

Suit Otelde

Aile Odaları Var mıdır?

Aile Mahremiyetine Çok Uygun Olan Dairelerimiz 1+1 Suit Daire Şeklinde, Arada Kapı Olan Bir Oda Bir Salon Ev Gibidir. Toplamda 8 kişinin Rahatça Kalabileceği Bir Ortam Bulunur.  Yatak Odasında 4 Kişinin Kalabileceği Sayıda 4 Tane Yatak Vardır. 2 Tane Tek Kişilik Yatak ve 1 Tane 2 Katlı Ranza ile, 1 Klima ve 1 Tv Bulunmaktadır. Salonda da 4 Kişinin Konaklayacağı Yatak Vardır. Salonda 1 Tane Yatak ve  Açılınca konforlu Yatak Olan 3 Tane Kanepe ile 1 Klima ve 1 Tv de Burada Mevcuttur. Bu Yataklara İlave Ek Yataklar da Eklenerek Yatak Sayısı Artırılabilir.

Aile odasın da kaliteli rahat yataklar

Nehir Suit Otelde

Otel Odası Var mıdır?

Alkolsüz Aile Otelimize Ait 4 Adet Otel Odası Bulunmaktadır. Bu Odalarımız 4 Kişinin Konaklayacağı Şekilde Düzenlenmiştir. 2 veya 3 Çocuklu Aileler İçin Uygun Yatak Bulunmaktadır. 1 Tane Uygun Boyutlarda 150 x 200 ebatlarında Çift Kişilik Duble Yatak Vardır. Hemen Yanında 2 Katlı Ranza Bulunmaktadır. İstenirse Bu Odalarımıza Bir Tanede İlave Yatak ve Bebek Beşiği Konabilir. Otelimize ait otel odaları ve dairelerde, her gün düzenli olarak oda temizliği yapılmaktadır. Bu Odalarımızda 1 Tane Klima ve 1 Tane Tv ve 1 Tane Mini Buz Dolabı ile Duş ve wc Bulunmaktadır. Bu Odamızda Balkon Yoktur.

Aile Otelinde

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Aile tatili rezervasyonu için yapılması gerekenler. Öncelikle otelimizi 05465117060 numaradan arayın veya whatsapp mesajı atın. Böylelikle merak ettiğiniz her detayı sorup cevabını alırsınız. İnternet ortamında verilen bilgilerin doğruluğunu onaylamış olursunuz. Lütfen tam bir fiyat bilgisi almak için; Ne zaman geleceğinizi ve kaç gün kalacağınızı bildirin. Konaklayacak kişi sayısını ve varsa çocuk yaşlarını mutlaka söyleyin. Kişi başı fiyatlandırma yapıyoruz. Rezervasyon Yapıp Sizlere Yer Ayırabilmemiz İçin Sizden Havale, Eft,PTT veya Kredi Kartı İle Sadece 290 TL Talep Ediyoruz. Kalanı Otele Geldiğinizde İster Kredi Kartı, İsterseniz Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz. Diğer apart pansiyonlar gibi hiç bir özelliği olmayan, Alanya apartlarıyla sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır.

Alanya Alkolsüz Suit Otele

Ulaşım Sorunu Var mıdır?

Şehir merkezinde olan otelimize otobüs ile gelirseniz Alanya Otogarının hemen yanındadır. Yürüyerek 2 dakikada ulaşılacak 100 metre kadar kısa bir mesafededir. Alanya’ya hava yolu ile gelmek isterseniz, hava yolu transferi yapan servise bindiğinizde, son durakta inerseniz otelimizin önüne gelmiş olursunuz. Yol haritası olan navigasyon ile otelimize ulaşmak da çok kolay olacaktır. Alanya Emniyet Müdürlüğü de hemen 150 metre yakınlıktadır. Cleopatra sahiline ve denize olan mesafemiz de çok yakındır. 100 metre olan 2 dakikalık yürüyüş mesafesi kadar yakınlıktayız.

Yemekli Suit Otelde,

Yemek Saatleri ve Temizlik Nasıldır?

Otelimizin en önemli hizmetlerinden biri olan yemek konusunda, çok iddialı olduğumuza emin olun. En öncelikle helal ve hijyen konusu ile ev yapımı yemek olmasına çok dikkat ediyoruz. Yemek videolarımıza bakarsanız ne kadar çok çeşit sunduğumuza hak vereceksiniz. Yemek saatleri ise şöyledir. Sabah kahvaltısı 8 den 10 a kadar olup, Öğlen Yemeği 12.30 dan 14,30 a kadar ve Akşam yemeğimiz 6.30 dan 8.30 a kadardır. Günün 24 saatinde içecekleri bulabilirsiniz. Taze demlenmiş çay konusu sabah öğlen ve akşam yemekleri esnasında olmaktadır. Ayrıca akşam 11 e kadar da taze çay bulabilirsiniz.

Arama Terimleri

Şimdi de sizlere bizim otelimizi internet üzerinden nasıl bulabileceğinize ait bilgiler vereceğim. Google’de Alanya apart otel veya Alanya apart oteller yazarsanız ilk sıralarda çıkarız. Merak edenler için Alanya apart otel fiyatları veya Alanya İslami oteller yazdığınızda, Alanya apart listesi içerisinde görürsünüz. Çoğu kişi Alanya apart evler veya Alanya pansiyon fiyatları diye yazarak arama yapıyor. Bunun sebebi de bizi apart pansiyon zannettiklerinden dolayıdır. Yemekli apart oteller Alanya veya Alanya’da her şey dahil apart oteller yazarsanız da, bizi çok kolay bulursunuz.

Alanya’da Apart Otel

İnternette Nasıl Aranır?

Muhafazakar aileler Alanya’da çok pahalı olan Tesettür otellere gitmek istediklerinde, Alanya tesettür otel fiyatlarını duyunca çok şaşırıyorlar. Onların aslında gitmek istediği İslami oteller olmasına rağmen, fiyatlar çok yüksektir. Alanya’ya gelen tatilci aileler tesettür otellerden çok daha ucuz İslami otel fiyatları arıyorlardı. İslami apart otel veya tesettür apart otel diye bir terim olmadığı için, Alkolsüz muhafazakar aile apart oteli diye bir kavram oluşturduk. Bu durumda Alanya’da İslami apart otellerde en ucuz yemekli tatil fiyatları ortaya çıkmış oldu. Alkolsüz Muhafazakar Aile Apart Otelidir. 

 Alanya Apart Otel

Apart otel fiyatları Alanya

Google’de Alanya İslami otel arayanların en merak ettiği şey Alanya apart fiyatları ve 2020 otel fiyatları olmaktadır. Alanya apart evler konusunda çok seçeneği olan şehirdir. Alanya muhafazakar otel ve Alanya alkolsüz otel terimleri aranıyorsa asıl maksat Alanya aile otelleri olmaktadır. Alanya uygun otel ve Alanya merkez otel ile birlikte Alanya tatil otel terimleri de Ucuz apart otel Alanya anlamına gelecek şekilde kullanılmaktadır. Apart oteller Alanya diye aranıyorsa, aslında Alanya ucuz apart otel terimi aranmaktadır. Alanya apart tatili aile için en iyi konaklama seçeneğidir.

Alanya Merkezde Yemekli Otel,

En ucuz İslami otel olarak Alanya merkezdeyiz. Sahile çok yakın bir konumdayız. Aquaparklı havuzu olan içkisiz apart otelimiz tesettürlü ailelere yönelik kaliteli bir ortam sunmaktadır. Otogara yakın olmamızdan dolayı ulaşım sorunu yaşamazsınız. Denize yürüyüş mesafesi olan apart aile otelimiz dünyaca ünlü Damlataş ve Kleopatra plajına çok yakındır. İsterseniz Alanya Kalesine teleferikle çıkarsınız.

Aileye Uygun İçkisiz Apart Otel,

Alanya merkezde alkolsüz otel olarak hizmet veren otelimiz, sahile yakın aile için en uygun alkolsüz aile apart oteli tatili imkanlarında hizmet vermektedir. Denize çok yakın konumda içkisiz aile otel tatili, Nehir otel olarak alkolsüz tatil fırsatları sunuyoruz. Helal yemekli en ucuz apart olarak sizlere tesettür otellerde aradığınız İslami tatil ortamını onlara kıyasla en ucuz fiyat garantisiyle veriyoruz.

Alanya Helal Tatil İçin Uygun Apart,

Alanya’da alkolsüz ve aileye uygun ucuz apart otelimizde sabah ve akşam yemekli tatil fırsatını kaçırmayın. İçki satışı olmayan apart otelimizde her şey dahil yemek hizmetleri sizleri bekliyor. Alanya alkolsüz aile oteli olarak su kaydıraklı havuzlu otel hizmetleri ile çocuklarınız için unutulmaz bir tatil planlıyoruz. Alanya ucuz İslami otelleri arasında alternatif aile tatil imkanı veren apart oteldir.

Havuzlu Aile Apart Otelleri Alanya,

Alanya tatili yapmak isteyen muhafazakar aileler için haşamalı tatile uygun ortam veren bir muhafazakar aile oteliyiz. Havuzlu aile apart otelleri hayali kuran çocuklarınız için su kaydıraklı apart otel ve yemekli aile tatili sunuyoruz. Yabancı ülke müşterileri olmadan yalnızca Türk ailelerin konakladığı oteller kısmında en ekonomik bir tatil imkanı sunduğumuz için tercih sebebi olmaktayız.

Helal Yemekli Çocuklu Tatil Oteli,

Alanya’da en ekonomik yemekli aile tatili imkanı veren tesettürlü aileler için en ideal tatil oteli Nehir Aile Otelidir. Her şey dahil açık büfe servisimizle kaliteli ev yapımı yemekler sunmaktayız. İçkisiz tatil konaklaması yaparken ailece huzurlu ortamın tadına varacaksınız. Limitsiz internet hizmetimiz sizi iş dünyanızdan ve yapılacak işlerinizden alıkoymayacaktır. Kapalı bayanlara uygun havuz olanakları sunmaktayız.

Alanya Merkezde İslami Apartlarda Yemekler,

Alanya’da en ucuz yemekli apart otel olduğumuz gibi, İslami tesettür oteller ile kıyaslandığı zaman onlardan çok daha ucuz ücretlerle aile tatil imkanları verdiğimizi göreceksiniz. Ailece helal yemekli alkolsüz aile apart otelinde tatil yapmanın zevkini yaşayacağınız yemek sonrası sahil yürüyüşlerine bayılacaksınız. Kaliteli ev yemekleri olan içkisiz tatil konaklaması için en ucuz apart oteldir. 2020 Nehir Apart Otel Fiyatları için lütfen arayınız.

Aquaparklı Havuzu Olan Aile Apart Oteli,

Alanya’da havuzlu otel arıyorsanız yanında su kaydırağı olması ise size ve çocuklarınıza verilmiş bir hediye gibi olacaktır. Alanya sahillerine yakın mesafede olan aile apart otelimiz her şey dahil sistemde çalışan en ucuz İslami tarzda hizmet veren bir apart oteldir. Erken rezervasyon yaparak ucuz fiyatlarla kampanyalı otel fırsatları yakalayabilirsiniz. Aquaparklı otel olarak iyi ve mutlu tatiller dileriz.

Alkolsüz Tesettürlü Aile Oteli Alanya,

Tesettürlü aileye uygun en ucuz apart otel olarak kalabalık muhafazakar aileler için İslami otel ve helal yemeklerle keyifli alkolsüz aile tatili sunuyoruz. Alanya apart otelleri arasında açık büfe her şey dahil yemek veren en ucuz ve en kaliteli tatil oteli olmaktayız. Alanya’da tek olan İslami apart olarak aile otelleri arayan siz değerli misafirlerimize en uygun fiyatlı İslami tatil ortamı sunuyoruz.

Her Şey Dahil Açık Büfe Yemekli Aile Oteli,

Tesettür otel ortamı arayan muhafazakar aileler için, çok daha uygun ücretlerle İçkisiz bir aile ortamında kaliteli her şey dahil yemek hizmetleri sunmaktayız. Alanya merkez sahillerinde yürüyüş yapmak için ideal bir ortamda olan aile apart otelimiz, sizlere İslami butik otel kalitesinde hizmet vermektedir. Alanya tatili için mükemmel olanaklar sunmasının yanında, kültür turizmi yaparak eğleneceğiniz bir konumdadır.

Alanya İslami Tesettür Apart Otelleri,

Alanya’da tesettür apart oteli olarak sizlere en ucuz aile tatil ücretleri sunmaktayız. 2019 apart otel fiyatları karşılaştırıldığı zaman tesettür otellerden çok daha ucuz bir tatil sunduğumuzu göreceksiniz. İslami otel olan tesettür otellerden aşağı kalmayan hizmetlerimiz daha önceden kalan misafirlerimiz tarafından çok beğenilmiş ve takdir edilerek yorumlar sayfamıza yazılmıştır.

Kadınlar Plajı

Alanya belediyesi tarafından yıllardır büyük bir ihtiyaç olan kadınlar plajı konusunu çözüme kavuşturdu. Erkeklerin girmesi ve uzaktan bile görebilmesi mümkün olmayan bir koyda yapılan kadınlar plajı kapalı ve muhafazakar bayanlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Alanya belediyesinin bir hizmeti olarak ücretsiz servisler bütün bayanları her saat başında otelin önünden alıp götürüyor. İsteyen bayanları da her saat başında yine ücretsiz olarak geri otelin önüne bırakıyor.

Alanya Aile Tatilinde

Bilinmesi Gerekenler,

Alanya Akdeniz bölgesinin en güzel tatil şehirlerinden biridir. Turizm açısından hak ettiği yerlere tam olarak gelememiş olsa da, Alanya turizmin başkenti olarak ilan edilmektedir. Alanya tarih kokan ve sahil şehirleri arasında ender bulunan muhafazakar şehirlerden biridir. Alanya turizmde olduğu kadar tarım ve meyve sebze yetiştiriciliği konusunda da söz sahibidir. Alanya’da tatil yaparken göreceğiniz güzelliklere asla doyamayacaksınız. Başka hiç bir tatil şehrinde bu özellikleri asla bulamazsınız.

 Nehir Otel

Su Kaydıraklı Havuzlu Otel

Havuz ve su kaydırağı olan otel şeklinde tanınan Nehir Apart Otel sizlere temiz ve aile ortamında tatil imkanı sunmaktadır. Mahremiyete ve temizliğe önem veren en ucuz aile apart oteli olan otelimiz, sizler için en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Alanya’da pansiyonlar yemek ve havuz hizmetleri vermezler. Tesettür otel ücretleri de çok yüksek olduğu için otelimiz sizlere tesettür otel kalitesini aratmayacak şekilde hizmet vermektedir.

 Nehir Apart

Alanya Apart Otel Fiyatları

Alanya apart otel fiyatları sizin için en önemli tercih sebebi ise, en uygun apart fiyatı otelimizde bulursunuz. Kişi başı fiyat olanağı ve Alanya’da aile oteli olarak bulacağınız en uygun otel fiyatları olacaktır. Alanya otel fiyatları tatiliniz için tek başına tercih etkeni olmamalıdır. Aile oteli müşterileri arasındaki aile ortamı da aradığınız seçeneklerden biri olmalıdır. Otelimiz sizlere alkolsüz aile oteli fiyatları açısından tesettür otellerden çok daha ucuz ücretler sunacaktır.

Nehir Apart Otel

En Ucuz Butik Oteller Alanya

Alanya’da en ucuz butik oteller merkezde denize çok yakın bir mesafededir. En ucuz aile oteli olan apart otelimizde hijyenik ve yüzme bilmeyenlerin dahi kullanabileceği boyuttaki havuz ve su kaydırağı bulunmaktadır. Kalabalık ailelerin kaldığı otelimizde düzenli olarak her gün oda temizliği yapılmaktadır. Açık büfe ev yapımı yemeklerimiz helal gıdalardan özenle seçilmiş ve her şey dahil sistemde servis edilmektedir. Odalarımızda namaz kılındığı için evcil hayvan kabul edilmez.

Nehir Suit Otel

Alanya Muhafazakar Otel

Alanya’da muhafazakar apart otel olan ve denize çok yakınlıkta bulunan apart otelimiz şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir. Alış veriş yerleri ve eğlence merkezlerine de çok yakın bir konumda olan alkolsüz aile otelimizde helal gıdalardan yapılma yemeklerinizi yedikten sonra Alanya sahillerinde yapacağınız ailece yürüyüşün tadına doyamayacaksınız. Alanya’da muhafazakar otel çok sayıda bulunmadığı için çok az sayıda odamız için hemen yerinizi ayırtın.

Nehir Aile Oteli

Her Şey Dahil Yemekli Apart Otel

Alanya’da her şey dahil yemekli apart otel olarak aile otelimizde açık büfe çok seçenekli ve lezzetli ev yemekleri bulunur. Bütün yiyeceklerimizde kullanılan malzemenin alımından servisine kadar özen gösterilen gıdalarda helal kavramına dikkat edilir. Açık büfe ve self servis olan ev yapımı yemeklerimiz sabah kahvaltısı, öğlen aperatifler ve akşam yemeği şeklinde sunulmaktadır. 24 saat boyunca istediğiniz saatte içeceklerin birçoğundan faydalanabilirsiniz.

Nehir Alkolsüz Apart

Alanya İslami Apart Oteller

Alanya’da ucuz İslami apart oteller arıyorsanız, tesettür otellere alternatif ücretlerde ve yaklaşık aynı hizmetleri veren alkolsüz aile apart otelimizi değerlendirmelisiniz. İçkisiz aile oteli olan tesisimiz Alanya İslami oteller sınıfında en ucuz İslami otel olmaktadır. Tesettür oteller orta gelirli kapalı aileler için çok yüksek fiyatlar vermektedirler. Tesettür otellere alternatif olarak kurulan alkolsüz aile otelimizin ücretleri ile sizlere en ucuz İslami tatil imkanları verilmektedir.

ALANYA MERKEZ OTELLERİ

Alkolsüz Aile Oteli

Alanya merkezde oteller olarak size sahile yakın bir konumda aile apart pansiyon hizmeti veren Nehir apart tavsiye edilir. Şehir merkezinde denize yakın mesafede apart olduğundan ulaşım sorununuz olmayacaktır. Alanya merkezindeki apart oteller arasında her şey dahil yemek hizmetleri verilen tek aile apart otelidir. Alanya tatili amacınız sadece deniz kum ve güneş olmaması için kültür turizmi yapmanızı sağlayacak Alanya tarihi eserlere de yakın mesafededir.

ALANYA UCUZ OTEL

Muhafazakar Aile Oteli

Alanya’da ucuz otel imkanları veren ve muhafazakar tesettürlü ailelere yönelik en uygun aile oteli olmaktadır. Sahile yakın apart olarak Nehir Apart Otel ücretleriyle en ucuz fiyatları vereceğimizden emin olabilirsiniz. Alanya’da en ucuz tatil imkanları için en uygun fiyatları vereceğiz. Alanya merkezde en ucuz aile apart oteli olduğumuzdan dolayı tesettür otellerle kıyaslarsanız en ucuz İslami tatil oteli fiyatlarında kaliteli güzel bir aile tatili yapmanıza olanak sağlanacaktır.

ALANYA APART OTEL

Aile Apart Otelleri

Alanya apart oteller ve olanakları bakımından zengin bir tatil şehridir. Alanya’da apart oteller genellikle ucuz pansiyon özelliği taşısa da aileye uygun apart otel bulmak sizler için biraz zor bir araştırma olacaktır. Alanya apart otelleri arasında aileye yönelik hizmet veren alkolsüz ve yemekli tatil oteli konumunda Nehir Apart Otelden başka İslami özellikler taşıyan bir apart otel bulamazsınız. En ucuz ve en kaliteli otel olarak sizlere Alanya merkezde hizmet vermekteyiz.

İSLAMİ APART OTELLER ALANYA

Alkolsüz İslami Oteller

Alanya’da İslami oteller arasında bulunan ve en ucuz İslami apart otel özelliklerini taşıyan Nehir apart otel sizlere aile oteli olarak aradığınız kalitede aile tatili imkanı verecektir. En ucuz İslami otel ve en uygun şartlarda İslami pansiyonlar kadar ucuz otel ücretleri kapsamında her şey dahil açık büfe yemek hizmetleri verilmektedir. Aile tatilinizde çocuklarınızla birlikte eğlence ve serinlik sağlayan havuz ve su kaydırağı kullanımı saatleri de gece geç vakitlere kadar uzatılmıştır.

OTEL VE APART OTELLER

Ramazan Bayramı Otelleri

Ramazan Bayramında Alanya’da İslami oteller ve İslami apart oteller arıyorsanız tam aradığınız şartlarda bir tane ucuz aile oteli var. Nehir Otel sizlere bayram döneminde en uygun fiyatlarla ekonomik İslami tatil olanakları sunmaktadır. Bayram döneminde yabancı ülke insanları ile dolu turist otellerinde konaklamak istemiyorsanız, sizleri otelimize davet ediyoruz. Helal gıdalardan yapılmış ev yemeklerini servis ediyoruz. Türk aile yapımıza uygun şartlarda konaklama için lütfen detaylı bilgilerimizi inceleyin.

PANSİYONLAR- OTELLER- APART OTELLER

Kurban Bayramı Otelleri

Kurban Bayramı tatilinizde Alanya’da İslami oteller arasında tatil yapmak isterseniz, en ucuz alkolsüz aile oteli olan Nehir Oteli incelemenizi tavsiye ederiz. Her şey dahil ev yemeklerinin lezzetine ve ortamın samimiyetine güveneceksiniz. Eğlenceli havuz ve su kaydırağı sizlere güzel vakit sağlayacaktır. Tatilinizde en ucuz fiyatlarla bir aile oteli isterseniz, İslami değerlere önem veren aile otelimizi tercih edin. Otel ve apart otel imkanları olan odalarımız kalabalık ailelere yönelik konforludur. Günlük temizlik yapılmaktadır.

Alanya’da Sahile Yakın Apart Otel,

Alanya merkezde tesettüre uygun muhafazakar apart tatil otelimizde helal yemekli apart otel tatili yaparsınız. Alanya’da aileye en uygun apart otelimizde ekonomik tatil yaparsınız. Alkolsüz aile otelimizde su kaydıraklı havuz saatleri kullanımı ve temizlik konusunda asla sıkıntı yaşamazsınız. Alanya ucuz aile apart oteli olarak sizlere helal gıdalardan yapılmış lezzetli ev yemekleri veririz.

Alanya Merkezde Alkolsüz Butik Otel,

Alanya’da alkolsüz aile tatilinin adresiyiz. En ucuz fiyatlarla yemekli ve havuzlu tatil olanakları veren bir aile oteliyiz. Alanya merkezde alkolsüz otel olarak her şey dahil yemekli aile oteli hizmeti veriyoruz. Alanya’da sahile çok yakın apart konumundayız. Ekonomik oteller içerisinde en uygun butik otel tatilini apart otelimizde yaparsınız. Ucuz aile oteli ve İslami düşünceye uygun otel arayanlar için tesettür apartı şeklinde hizmet veriyoruz.

AİLE PANSİYONLARI- AİLE OTELLERİ

Alanya Bayram Otelleri

İnancınıza ve Manevi Değerlerinize Uyum Sağlayan En Uygun ve En Ucuz Fiyatlara Alkolsüz Muhafazakar Aile Oteli Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Yoğun Geçen Çalışma Temposunun Üzerine Ailece Güzel ve Kaliteli Bir Tatil Planlıyorsanız İşte Tam Aradığınız Yer. Tesettür Otellerin Yüksek Ücretlerinin Karşısında Sizlere Çok Daha Ucuz Ücretlerde Alkolsüz Aile Ortamı Sunuyoruz. Her Şey Dahil Ev Yemekleri Veren Alanya’da bulabileceğiniz En İyi Aile Apart Otelinin Nehir Apart Olduğunu Bilmenizi İsteriz.

BUTİK AİLE APART OTELLERİ

Alanya Tatil Otelleri

Tatile Her Zaman Çıkılmıyor. Büyük Hayallerle Geldiğiniz Tatil Merkezlerinde Hayal Kırıklığına Uğramayın. İnternet Sayfalarında Olmayan Hizmetleri Pazarlayan Onlarca Otel Ve Pazarlamacı Var. Lütfen Tatil Kurbanları Arasına Girmemek İçin Gideceğiniz Otel Veya Konaklama Tesisini ve Bizi de Detaylı Bir Şekilde İyice İnceleyin. Karşılaştırın.

Google Yorumları

Yorum Yap